Dans Kareografi
Dans Kareografi
Dans Kareografi
Dans Kareografi
Dans Kareografi
Dans Kareografi
Dans Kareografi
London Music Festival
Burcu GİDENOĞLU

1995 Yılında kurulan Hip Hop Dans Kursu, Dünya ile eş, yeniliklere ve gelişmelere açık bir dans kursu olma özelliği taşımaktadır.
Hip Hop Dans Kursu, Türkiye'de ve özellikle İstanbul'da dans tutkunlarını bir araya getirmeyi başarmış, güncel, yenilikçi, aktif bir platform oluşturmuştur.
Ayrıca Türkiye ve Dünya çapında bir çok başarılı dans organizasyon ve workshoplara imzasını atmış.Profesyonel yerli ve yabancı dans hocalarla faaliyetlerini; Break Dans, Hip Hop Dans branşlarında devam etmektedır..
İstiklal Caddesi'nin Ortasında ana cadde'de bulunan Kursumuzun 2 adet Çalişma Salonu 160m, soyunma kabini, Özel soğutma ve havalandirma sistemine sahibdir.TDSF'den Ruhsatlı kursumuzun Üyelerine her kur'un sonunda sınavdan sonra Kursun seviye sertifikasini verılmekte.Üyelerinin %60 Üniversite Öğrencileri ve %40 çalişan toplum%70 Bayan %30 Erkek Kursumuz hayatı daha eğlenceli kılmayı ve bununla beraber paylaşım zevkini yaşatmayı amaçlamıştır.
Hip Hop Dans Kursu faaliyetleri:

 

Hip hop Dans Dersi
Şirketlere ve gruplara özel Hip Hop dans dersleri
Tatil ve piknik organizasyonları
Özel Hip Hop koreografiler
Özel Hio Hop dans dersleri
Düğün ve gösteri dansı kareografileri
Özel günler için Hip Hop Dans gösteriler

Burayı tercih edenlerin nedenleri;

Bugün gerek modern eğitim sistemiyle, en iyi hip hop dans hocalari yerli ve yabanci teknik altyapıya verdiği önemle, gerekse dans salonunun ferah, temiz, merkezi, klimali ve 90 m2 büyüklüğe sahip olması gibi faktörlerle Hip Hop Dans Kursu'un gercekleştirdiği dans eğitimini sektörü içinde örnek sayılabilecek bir çizgide tutmayi başarmıştır.
Hip Hop Dans Kursu, sadece dans eğitimi verilen bir Dans Kursu olmayıp, aynı zamanda gezi ve yarişma aktivitelerin düzenlendiği bir Dans Kursu. Bu konuda sadece İstanbul'un değil, Türkiye'nin en iyi kulübü. Şehrin kültür, sanat ve eğlence yaşamına katkısı ve kendi platformdaki başarısı tartışılmaz bir gerçektir.
Profesyonellik, farklılık ve yaratıcılık gerektiren tüm organizasyonlarda, sizlerle çalışmak bize keyif verecektir.